ZNAJDŹ PRODUKT

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

03 października 2014

UDOSKONALONY ROCKFON MONO:
JESZCZE BIELSZY – JESZCZE GŁADSZY!

Udoskonaliliśmy system Rockfon Mono, który teraz dostępny jest z bielszą i gładszą powierzchnią i posiada jeszcze lepsze właściwości akustyczne.

Rockfon Mono - rozwiązanie o jeszcze lepszym
współczynniku rozproszenia światła odbitego

Nowa powierzchnia płyt sufitowej Mono® Acoustic E jest gładsza i bielsza, co podkreśla elegancki i jednolity wygląd sufitu. Gładsza powierzchnia wywołuje piękny i stonowany efekt, a sam sufit pozbawiony jest przerw – ma jednolitą powierzchnię bez widocznych fug między płytami sufitowymi. Nową, ulepszoną powierzchnię udało się uzyskać dzięki nowemu tynkowi akustycznemu MONO® Ready-Mix, a nowy, bielszy sufit monolityczny wykazuje, dzięki temu lepszy współczynnik rozproszenia światła odbitego na poziomie 78%. Dla swobody projektowania Mono® Ready-Mix można zamówić w kolorach według kodu NCS lub RAL – jednocześnie system Mono można zamontować zarówno na ścianie, jak i na suficie.
Kliknij tutaj, by zobaczyć więcej inspiracji

Montaż – bezpośrednio lub z zastosowaniem systemu szyn

Płyty sufitowe Mono® Acoustic E mogą zostać zamontowane bezpośrednio na powierzchni lub za pomocą systemu szyn. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla nowych budynków, jak i dla tych już istniejących. Montaż za pomocą naszego nowego systemu szyn Chicago Metallic 2890 Click zapewnia jednocześnie szybką instalację i wysoką stabilność. Ponadto system Rockfon Mono został ulepszony, dzięki czemu także w przypadku montażu bezpośredniego uzyskuje się właściwości akustyczne klasy A. Stworzyliśmy również dwa nowe rodzaje włazów inspekcyjnych dla nowego systemu: jeden okrągły o średnicy 700 mm i jeden kwadratowy o wymiarach 400x400 mm i 600x600 mm. Oba włazy są bardzo dyskretne i doskonale integrują się z monolitycznym wyglądem całego rozwiązania. Dowiedz się więcej


  > AKTUALNOŚCI
  AKTUALNOŚCI
  Contact

  Basket

  Samples

   Documentation

    Place order