ZNAJDŹ PRODUKT

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

31 października 2014

Rozwiązania akustyczne pozwalają na swobodę projektowania:

Wyspy Rockfon® Eclipse™ są już dostępne we wszystkich kolorach i kształtach.

Dowolny kolor i kształt

Możliwości projektowania za pomocą eleganckich, pozbawionych ram wysp Rockfon® Eclipse™ zostają poszerzone wraz z pojawieniem się specjalnie zdefiniowanych kolorów i kształtów. Wyspy Rockfon® Eclipse ™ oferowane są teraz w nieograniczonej liczbie kolorów zgodnie z kodami Natural Color System® (NCS), tak by umożliwić idealne dopasowanie kolorów do pomieszczenia.

Wyspy są także dostępne w kwadratowych, okrągłych i innych geometrycznych kształtach oraz w specjalnych wymiarach, tak by umożliwić pełną swobodę projektowania. Kwadratowe i prostokątne formy posiadają ostrą krawędź podkreślaną przez dyskretną i elegancką fasetę, podczas gdy pozostałe formy mają minimalistyczną, prostą krawędź. Wyspy w kolorze białym i w jasnej gamie kolorów zapewniają poza tym dobre właściwości odbijania światła, które zmniejszają zapotrzebowanie na światło sztuczne.

Akustyczne właściwości produktu

Rockfon® Eclipse™ jest wyspą wykonaną ze skalnej wełnie mineralnej z gładką powierzchnią odporną na ścieranie. Rockfon® Eclipse™ montuje się prosto i szybko za pomocą lin na różnych powierzchniach (beton, drewno, stal) i stanowi idealne rozwiązanie w miejscach, w których nie można zamontować tradycyjnych sufitów podwieszanych. Wyspy Rockfon® Eclipse™ nadają nowy wymiar powstającym budynkom oraz projektom remontowym różnych obiektów – od powierzchni biurowych poprzez restauracje do obiektów handlu detalicznego.

Wolnowiszące płyty dają zarazem łatwy dostęp do instalacji i pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza. Te cechy sprawiają, że Rockfon Eclipse ™ jest idealnym rozwiązaniem dla budynków wykorzystujących masę termiczną. Rozwiązania oparte na masie termicznej wymagają, by powietrze swobodnie cyrkulowało w pomieszczeniach, tak więc sufit nie może zostać w nich pokryty tradycyjnym sufitem podwieszanym. Z drugiej strony twarde powierzchnie odbijające dźwięki, takie jak beton, wpływają negatywnie na właściwości akustyczne. Wyspy Rockfon® Eclipse™ zostały specjalnie zaprojektowane, by rozwiązać ten problem, umożliwiając cyrkulację powietrza i poprawę właściwości akustycznych dzięki absorpcji dźwięków z obu stron płyt.
Wyspy Rockfon® Eclipse™ charakteryzują się wspaniałymi właściwościami związanymi z ochroną przeciwpożarową i zachowują swoją stabilność wymiarową przy wilgotności powietrza do 100%. To sprawia, że Rockfon® Eclipse™ jest trwałym rozwiązaniem, które zapewnia projektantom nieograniczoną swobodę działania, a właścicielom budynków – długotrwały spokój.


Linki


> AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order