ZNAJDŹ PRODUKT

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

17 kwietnia 2015

Rozwiązania dla parkingów podziemnych

Sufity ROCKFON - efektywne rozwiązania dla nowych i już istniejących parkingów podziemnych.

Sufity ROCKFON do parkingów podziemnych zostały opracowane w celu stworzenia rozwiązania gwarantującego dobrą izolację termiczną i odpowiednie parametry akustyczne przy równoczesnym zapewnieniu sprawnego montażu, łatwości konserwacji oraz prostego i eleganckiego wyglądu. Systemy sufitowe ROCKFON został stworzone z myślą o zimnych parkingach podziemnych i są tak samo efektywne zarówno w przypadku montażu podczas ich wznoszenia, jak i w poźniejszym czasie, w celu wykonania izolacji.

Najlepsze właściwości pochłaniania dźwięku i łatwy montaż

Rozwiązania sufitowe ROCKFON posiadają najlepsze właściwości pochłaniania dźwięku, dzięki czemu można w znaczący sposób obniżyć czas pogłosu a tym samym poziom hałasu w parkingu podziemnym.

Sufity ROCKFON do parkingów podziemnych nie wymagają żadnej konserwacji. W przypadku wystąpienia uszkodzeń płyt sufitowych lub profili można je łatwo wymienić.

Rockfon Aluzink – sufit do parkingów podziemnych

System sufitowy Rockfon Aluzink składa się z izolacji ROCKWOOL i produktow Rockfon Facett montowanych na stropie za pomocą profili z alucynku i prętów gwintowanych. Dolna część izolacji składa się z płyt Rockfon Facett, a górna część z izolacji ROCKWOOL ROCKMIN. Płyty Rockfon Facett są produkowane z powierzchnią w technologii natryskowej w kolorze białym.

Rockfon T24 – sufit do parkingów podziemnych

System Rockfon T24 do parkingów podziemnych składa się z izolacji ROCKWOOL i produktów Rockfon Facett, ktore montuje się na standardowych, białych profilach Chicago Metallic T24.

Rockfon Cosmos – sufit do parkingów podziemnych

Sufit do parkingów podziemnych Rockfon Cosmos składa się tylko z jednej, prostej płyty sufitowej montowanej bezpośrednio na stropie, co zapewnia szybki i efektywny montaż. System można także łatwo zamontować na powierzchniach ukośnych i pionowych.

Broszura o rozwiązaniach sufitowych ROCKFON dla parkingów podziemnych

Dowiedz się więcej o efektywnych rozwiązaniach sufitowych ROCKFON dla nowych i już istniejących parkingów podziemnych. Pobierz broszurę.


Linki


> AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order