ZNAJDŹ PRODUKT

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

11 października 2016

DOSKONAŁA FUZJA FORMY I FUNKCJONALNOŚCI CZYNI PROJEKT ZWYCIĘSKIM

ROCKFON Fusion® to designerski sufit opracowany z myślą o połączeniu estetyki z funkcjonalnością.

Sufit ROCKFON Fusion charakteryzuje się minimalistycznym i jednocześnie dynamicznym stylem dzięki zastosowaniu aluminiowego profilu, który podkreśla kierunek i daje efekt przecięcia czystej, białej powierzchni sufitu.

Fuzja stylu i komfortu

ROCKFON Fusion występuje w dwóch wariantach powierzchni – ROCKFON® Sonar® i ROCKFON Blanka®. Wybierając ROCKFON Blanka Fusion o ultramatowej, gładkiej oraz idealnie białej powierzchni, architekt ma teraz możliwość w pełni zastosować najjaśniejszy z odcieni łącząc go z supernowoczesnym dekorem sufitowym. Rozwiązanie nadaje się do zastosowania w różnych pomieszczeniach, zarówno tych mniejszych, jak i w dużych salach konferencyjnych zapewniając nowoczesny design oraz świetną akustykę wnętrza.

Nowy wymiar światła

ROCKFON Fusion w wariancie z płytą ROCKFON Blanka zapewnia nowy wymiar światła w pomieszczeniu. Akustyczna płyta sufitowa ROCKFON Blanka o idealnie białej powierzchni (wartość L: +94) charakteryzuje się wysokim współczynnikiem odbicia, jak i rozproszenia światła.
Dzięki temu płyta ROCKFON Blanka zapewnia równomierne rozprowadzenie światła dziennego w pomieszczeniu ograniczając potrzebę korzystania ze światła sztucznego oraz tworząc tym samym lepszą przestrzeń do pracy: światło dzienne dociera dalej do pomieszczenia, co jest szczególnie istotne w przypadku otwartych, szerokich przestrzeni.

Nowoczesna technologia

Nowa, ulepszona technologia produkcji czyni z ROCKFON Fusion rozwiązanie nie tylko bardziej ekonomiczne, ale też o wiele prostsze w montażu. Konstrukcja sufitu została tak zoptymalizowana, aby liczba elementów do zamontowania była jak najmniejsza, co w konsekwencji oznacza niższe koszty. Co więcej, powierzchnia płyt sufitowych ROCKFON Blanka® nie jest kierunkowa, co przekłada się na krótszy czas montażu oraz mniejszą ilość odpadów.

Dowiedz się więcej o ROCKFON Fusion i zainspiruj zdjęciami z realizacji - nowa broszura.


Czytaj więcej:


> AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI
Contact

Basket

Samples

    Documentation

      Place order