ZNAJDŹ PRODUKT

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

15 września 2017

Odkryj nasz newsletter dotyczący nowości z zakresu elementów konstrukcji

Jesteśmy dumni oddając w Państwa ręce drugie wydanie newslettera dotyczącego konstrukcji.

Znajdziecie tam, nie tylko nowości dotyczące naszych produktów, ale także nowe rozwiązania łączące w sobie estetykę, elastyczność i funkcjonalność.

Łatwy montaż konstrukcji

W najnowszym wydaniu prezentujemy nowości wprowadzone do naszej popularnej konstrukcji Chicago Metallic T24™ i T15. Zmiany, których dokonaliśmy w konstrukcji Chicago Metallic T24 i T15 miały na celu zaspokojenie potrzeb rynku, co do łatwości montażu poprzez zmniejszenie odległości pomiędzy otworami montażowymi z 150mm to 100mm.

Łatwe w użyciu oraz funkcjonalne opakowanie

Nowe opakowanie oferuje coś więcej, niż tylko zmiany wizualne. Zamieściliśmy na nim łatwe  do zauważenia logo marki Rockfon, a także dostosowaliśmy wagę opakowania do 20 kg, tak aby było komfortowe do przeniesienia przez jedną osobę. Dodatkowo, umieściliśmy na opakowaniu unikalny, dwustronny pasek otwierający. Teraz  możesz rozpakowywać produkty zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. 

Połączenie łatwości integracji z wyjątkowym design'em Pewność rozwiązania Oszczędność czasu i łatwość montażu dzięki osłonom narożnikowym Klipsy dociskowe jako dodatkowe zabezpieczenie
Ekskluzywna ramka maskująca wykonana specialnie dla
Rockfon System T24 X™ pozwala na łatwy montaż opraw oświetleniowych i innych zintegrowanych z sufitem elementów.
Idealne rozwiązanie Wall Spring FIXT zapewnia utrzymanie płyty we właściwym położeniu.Nasze nowe osłony narożnikowe sprawiają, iż za każdy razem osiągasz idealne wykończenie narożnika nawet przy niedoskonałym docięciu profili.Stworzyliśmy trzy specialne klipsy, aby sprostać wymaganiom użytkowym dla sufitów modułowych.

Dowiedz się więceje

Pobierz nasz Grid Newsletter i dowiedz się więcej o naszych łatwych w użyciu opakowaniach oraz pozostałych nowościach.


  > AKTUALNOŚCI
  AKTUALNOŚCI
  Contact

  Basket

  Samples

   Documentation

    Place order