ZNAJDŹ PRODUKT

O Rockfon

Rozwiązania akustyczne sufitów i ścian ze skalnej wełny mineralnej

Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań sufitów i ścian. Marka ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi zarówno w zakresie akustyki, bezpieczeństwa pożarowego i trwałości, jak również higieny oraz estetyki. Rozwiązania Rockfon stosowane są we wszystkich rodzajach budynków, zarówno w nowych i modernizowanych, w tym w obiektach biurowych, handlowych, sportowych, edukacyjnych, służby zdrowia i przemysłowych. Poprawiają komfort akustyczny pomieszczeń i wpływają na optymalny mikroklimat wnętrz oraz dobre samopoczucie użytkowników. Produkty Rockfon dedykowane są także do inwestycji realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, w tym do obiektów starających się o eko-certyfikaty w systemach LEED i BREEAM.

Rockfon jest częścią międzynarodowego koncernu ROCKWOOL International Group - największego na świecie producenta materiałów ze skalnej wełny mineralnej, z siedzibą w Danii.

W Polsce marka Rockfon jest obecna od 1994 roku. Od 2005 roku jej wyroby produkowane są
w fabryce w Cigacicach, skąd są eksportowane na rynki Europy, Azji i Ameryki Północnej. Dodatkowo rozwiązania akustyczne Rockfon produkowane są w zakładach w Holandii, Francji i Rosji.

Wierzymy, że nasze rozwiązania akustyczne sufitów i ścian są szybkim i prostym sposobem kreowania pięknych oraz komfortowych wnętrz. Trwałe i łatwe w montażu, chronią ludzi przed hałasem i ogniem. Przyczyniają się do powstawania budynków zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju.

Create and Protect - Tworzymy i Chronimy - to nasza misja i sposób działania. Stawiamy na ludzi, dbamy o bliskie relacje, dzielimy się naszymi sukcesami, aby budować wzajemne zaufanie.

ROCKFON Create and Protect. To zainspirowana przez Was idea, która łączy wszystkie nasze działania. To obietnica i droga, którą idziemy.

  Contact

  ZNAJDŹ PRODUKT

  Basket

  Samples

   Documentation

    Place order