order-bucketPoprawianie jakości życia

Wełna skalna przyczynia się do komfortowego i zdrowego życia, ograniczając hałas i wibracje oraz zapewniając odpowiednie warunki termiczne. Izolacja ROCKWOOL zmniejsza hałas przenikający przez elementy budynków. Produkty Rockdelta zmniejszają poziom hałasu i wibracji powodowanych przez przejeżdżające pociągi. Sufity Rockfon pochłaniają dźwięk, dzięki czemu pomieszczenia są bardziej komfortowe, a komunikacja skuteczniejsza.

Wszyscy chcą żyć w sprzyjającym zdrowiu otoczeniu. Warunki wewnątrz pomieszczeń są równie ważne, jak warunki na zewnątrz, a temperatura, jakość powietrza i akustyka mają wpływ na jakość życia w budynkach. 

Nasz sposób myślenia — historie

Obecnie wełna skalna poprawia warunki pracy i samopoczucie ludzi na wiele różnych sposobów. Dzięki naszym rozwiązaniom życie ludzi staje się bogatsze, piękniejsze, a ich praca bardziej produktywna.

Czy wiesz, że...

Dobrze zaprojektowane i wzniesione budynki przyczyniają się do lepszego stanu zdrowia, tworzą komfortowe otoczenie oraz zwiększają naszą zdolność koncentracji i wykonywania kluczowych zadań.  Budynki mają wpływ na dobre samopoczucie ludzi. Standard życia ludzi zależy od tego, jak skutecznie budynek wspomaga życie mieszkańców i jak skutecznie utrzymuje optymalne warunki we wnętrzu. 

Zastosowania

rockfon