bucket_iconCreated with Sketch.

Innowacje i inspiracje Rockfon w naszym nowym wydaniu magazynu Inspired By You

26 października 2017

Nasze czwarte wydanie magazynu Inspired By You łączy historie, ludzi i pomysły, które zmieniają nasz sposób postrzegania akustyki, klimatu wnętrza i projektowania.

Llauat Palace Hotel,Spain,Mallorca,400 m²,Arantxa Guerrero,Seta Arqutectos,Rockfon Mono Acoustic,TE-edge,white

Sufit Rockfon® Mono® Acoustic zamontowany w restauracji hotelu Llaut Palace na Majorce, Hiszpania

Z dumą informujemy o nowym wydaniu naszego nowoczesnego magazynu Inspired By You. Można go pobrać bezpłatnie z dowolnej strony internetowej Rockfon.

Od pierwszego wydania w 2012 roku ciągle gromadzimy interesujące treści będące połączeniem rzeczowych artykułów i pięknych zdjęć pobudzających wyobraźnię naszych czytelników. Również i tym razem jest podobnie..

Projektowanie z myślą o przyszłości

W naszym najnowszym wydaniu prezentujemy budynki, innowacyjne projekty i rozwiązania akustyczne – od szkół, restauracji i biurowców po muzeum wyryte w skale, wielokrotnie nagradzane konstrukcje i projekty, w których wykorzystano sufity do wzbogacenia aranżacji wnętrz. Rozmawialiśmy z artystami, architektami, właścicielami firm i kierownikami projektów z całego świata, którzy pracowali nad tymi niesamowitymi projektami i osiągnęli sukces.

Pojechaliśmy do Belgii, aby porozmawiać z Larą Muller z Blue Building Institute o znaczeniu produktywności i dobrego samopoczucia oraz o tym, jak tworzyć przestrzenie z myślą o dobru człowieka. Porozmawialiśmy również z profesorem Uniwersytetu Oksfordzkiego Charlesem Spence na temat naukowych aspektów hałasu i jego wpływu na smak i wrażenia kulinarne. 

Mieliśmy okazje porozmawiać również z Kasperem Stoltzem z RUMMETS SPROG (Language of Space) o filozofii szkół XXI wieku. Rozmawialiśmy także z osobami zaangażowanymi w jeden z największych projektów renowacji szkół w Belgii, PPP Schools of Tomorrow. Poznaliśmy szczegóły realizacji 182 projektów mających na celu poprawę wewnętrznego klimatu, akustyki i dostępności szkół na terenie Flandrii.