Ogranicz hałas

Wysoki poziom hałasu jest notorycznie szkodliwy dla dobrego samopoczucia i zdrowia uczniów i nauczycieli. Rozwiązania akustyczne Rockfon pochłaniają dźwięki w celu skrócenia czasu pogłosu, zapewniając spokojne środowisko, w którym nauczyciele mogą nauczać w komfortowych warunkach, a uczniowie są bardziej skłonni do skupienia się.  

Frydenberg Skole, Multiflex Baffle, Tropic A-edge, Samson HAT, Industrial 50, education, sports

Zapewnij zrozumiałość mowy

Nauczyciele mówią głośno, aby upewnić się, że ich instrukcje są przekazywane wszystkim uczniom. Efektywna akustyka sali lekcyjnej poprawia zrozumiałość mowy i zmniejsza zapotrzebowanie na ekstremalne natężenie głosu.  

PL, Poznan, Marcin Sakson, Front Architects, Education, Rockfon Eclipse, Rockfon Samson, circle, 600x600 white, orange

Popraw koncentrację

Wystrój wnętrz klasy – w szczególności użycie koloru – może znacznie wpływać na koncentrację, samopoczucie i przyswajanie wiedzy przez uczniów. Dostępne w różnych teksturach, kształtach i kolorach, produkty Rockfon łączą w sobie konfigurowalny design z wysoką jakością, zapewniając doskonałą akustykę w sali lekcyjnej.  

BuBao Sint-Lievenspoort,Belgium,Ghent,Christian Sandor Tschersich, LAVA Architecture,Rockfon® Krios®,Ac-edge,Chicago Metallic™ T24 Hook 2850

Produkty zalecane do poprawy akustyki w salach lekcyjnych

Znajdź idealne rozwiązania akustyczne, aby przekształcić sale lekcyjne w komfortowe, inspirujące przestrzenie, w których przekazywanie wiedzy jest najwyższym priorytetem.

Załaduj więcej