order-bucket

O nas

Oferujemy rozwiązania akustyczne z wełny mineralnej do sufitów i ścian. Są one szybkim i prostym sposobem tworzenia pięknych, komfortowych przestrzeni.

Kim jesteśmy

Rockfon jest częścią Grupy ROCKWOOL specjalizującą się w produkcji i dostarczaniu klientom pełnej gamy systemów sufitowych, łączących akustyczne panele sufitowe z wełny skalnej z konstrukcjami Chicago Metallic i różnymi akcesoriami.

Nasze dźwiękochłonne systemy sufitowe to szybki i prosty sposób na stworzenie pięknych, komfortowych przestrzeni. Nasze łatwe w montażu i trwałe konstrukcje chronią ludzi przed hałasem i rozprzestrzenianiem się pożarów, stanowiąc jednocześnie wkład w przyszłość opartą na zrównoważonym rozwoju.

Aby pomóc zrekompensować niekorzystne dla środowiska praktyki związane z przemysłem budowlanym, wdrażamy projekty i technologie dotyczące materiałów odpadowych, takie jak odzyskiwanie surowców wtórnych, mające na celu przetworzenie zużytych materiałów na produkty o wartości handlowej.
Zrównoważony rozwój
Biura sprzedaży
0

Mamy przedstawicielstwa w wielu krajach na całym świecie, dzięki czemu możemy pomóc w doborze odpowiednich rozwiązań sufitowych.

Skontaktuj się z nami
Zakłady produkcyjne
0

Dzięki zakładom produkcyjnym w Ameryce Północnej, Europie oraz Azji nasze produkty zawsze są w zasięgu reki.

Produkty
Pracownicy
0

Stale udostępniamy informacje o nowych, interesujących pozycjach pracy w ramach grupy ROCKWOOL.

Praca w firmie ROCKWOOL

Dołącz do grupy ROCKWOOL

Jako część grupy ROCKWOOL oferujemy interesujące możliwości rozwoju na całym świecie. Kliknij na link, aby zobaczyć wszystkie oferty pracy w ramach grupy ROCKWOOL.

rockfon