Informacje o statusie zamówienia zawsze pod ręką!

Koniec z zastanawianiem się, gdzie aktualnie jest Twoja dostawa lub kiedy możesz się jej spodziewać! Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu w dowolnej chwili i miejscu możesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się auto z Twoim zamówieniem produktów Rockfon.

W momencie, gdy Twoje zamówienie zostanie załadowane na auto dostawcze, otrzymasz mail i/lub sms z informacją o tym oraz link do śledzenia auta w czasie rzeczywistym. To znaczy, że w każdym czasie możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twoje zamówienie. 

Po rozładunku auta w miejscu docelowym otrzymasz potwierdzenie dostarczenia zamówienia ze wskazaniem dokładnego miejsca rozładunku auta. 

Jak zmienić dane kontaktowe?

Jeżeli chcą Państwo zmienić adres e-mail lub numer telefonu, na który będziemy przesyłać powiadomienia o zamówieniu, prosimy o kontakt mailowy - biuro@rockfon.com

1/1

Często zadawane pytania

1. Nie otrzymałem linka do śledzenia samochodu? Czy moje zamówienie jest realizowane?
2. Otrzymałem link mailem, ale po wejściu w link nie widać pozycji auta, bądź pozycja auta na mapie nie jest aktualizowana?
3. Co mam zrobić, jeśli nie chcę otrzymywać powiadomień bądź chcę, by powiadomienia były wysyłane na inny adres mailowy / nr telefonu?