Dobry sen
0

Odsetek podróżnych twierdzących, że cisza w pokoju hotelowym jest niezbędna, aby spokojnie przespać noc.*

Hałaśliwe restauracje
0

Odsetek osób, którym zdarzyło się wcześnie opuścić restaurację ze względu na panujący w niej hałas.**

Źródła
Narażenie na hałas
0

Wysoki poziom narażenia na hałas 25% instruktorów sportu pracujących na basenach i siłowniach objętych badaniem.***

Zapewnij gościom restauracji najlepsze wrażenia

Klienci wyrażający swoje opinie na TripAdvisor, Yelp lub innych stronach z recenzjami coraz częściej skarżą się na słabą akustykę w restauracji. Badania przeprowadzone przez Zagat wykazały, że hałas w restauracji był drugim najczęściej zgłaszanym przez klientów problemem.

Niezależnie od tego, czy projektujesz restaurację typu pop-up, fast food, bistro czy fine dining - nasze rozwiązania przyczynią się do powstania pięknego instagramowego wnętrza, jak i doskonałej akustyki. Unikalne kształty, odsłonięta przestrzeń nad sufitem dla industrialnego klimatu z wyspami lub sufit w kolorze sprawi, że twoja restauracja będzie jedyna w swoim rodzaju.

 

FR, Restaurant 'Le Petit Sabayon', Morangis (Paris), Leisure, Rockfon Eclipse (island), A edge, 1760x1160x40, White, Restaurant

Zapewnij najlepsze wrażenia filmowe

Ludzie chodzą do kina w poszukiwaniu nowych doświadczeń, a nie jedynie by obejrzeć film. Design kina powinien przenieść oglądającego do innego świata niezależnie od tego, czy jest to błyszczący multipleks, kino butikowe czy wielki, stary pałac.

Zaprojektuj wyjątkowy nastrój dzięki kolorowym sufitom i świetnej akustyce w strefie wejściowej i biletowej, na korytarzach i oczywiście w sali kinowej. Nasza broszura pomoże Ci dokonać właściwych wyborów dla Twojego następnego projektu kina. Miłych wrażeń!

Cinemes Centre Splau, Coloral Th 40 Black A-edge, Baffles Deco 40, leisure movie theatre

Analizy przypadków