order-bucket

Obszary zastosowania

Każde pomieszczenie stanowi wyzwanie pod względem akustyki i designu. Nasze sufity akustyczne charakteryzują się wysokim standardem wykonania i w znacznym stopniu przyczyniają się do stworzenia komfortowych przestrzeni we wszystkich typach budynków.

Znajdź akustyczny design dostosowany do Twojej przestrzeni

Każdy budynek, nowy czy remontowany, ma swoją niepowtarzalną „osobowość”. Różnią się one charakterem i funkcjonalnością, stawiają przed wykonawcami różne wyzwania, a tym samym zapotrzebowanie na różnorodne materiały budowlane. W przypadku projektu akustycznego jest tak samo. 

Sufit, zajmujący znaczną część wewnętrznej powierzchni pomieszczenia, odgrywa istotną rolę w kształtowaniu warunków wewnętrznych. Ma wpływ na tłumienie dźwięku, izolację akustyczną, odbijanie światła, bezpieczeństwo pożarowe, higienę, trwałość i estetykę. Ważne jest, aby dobrać odpowiednie rozwiązanie sufitowe dla danego projektu.

SE, Stockholm Station, Leisure, Metro station, Rockfon Mono Acoustic, TE

Obiekty referencyjne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą biblioteką projektów, z których jesteśmy dumni, i czerpania inspiracji z pięknych przestrzeni stworzonych na całym świecie.

Zobacz więcej

Zalety płyt i pochłaniaczy przestrzennych z wełny skalnej

rockfon