Rockfon Canva: Wyrazisty design, doskonała akustyka

Rockfon Canva pomaga zaprojektować piękne i komfortowe miejsca pracy, które zapewnią prywatność i ułatwiają współpracę.

rockfon canva

Rockfon® Canva w kolorze „Sage”, „Eucalyptus” i „Azure”

Skoncentrowana na człowieku przestrzeń biurowa zapewnia elastyczność i komfort   

"Human-based office" to strategia projektowania elastycznego biura, w której na pierwszym planie stawia się pracowników i ich potrzeby, takie jak dobre samopoczucie i komfort pracy. Coraz większy nacisk kładzie się na to, by pracownicy mogli dostosować miejsce pracy w oparciu o swój nastrój, potrzeby i indywidualne style pracy. 

W związku z tym, tradycyjne układy biur zmieniają się w centra współpracy lub elastyczne strefy umożliwiające wykonywanie pracy w zależności od potrzeb.  Przestrzenie powinny być wielofunkcyjne, pozwalać zarówno na pracę w grupie, jak i samodzielnie w skupieniu.

Przedstawiamy Rockfon® Canva: Dzieło Sztuki - Doskonała Akustyka

Dzisiejsze zapotrzebowanie na możliwość swobodnego adaptowania miejsca pracy do potrzeb pracowników i organizacji sprawia, że projekt biura musi być elastyczny i wszechstronny. Wnętrze powinno w łatwy sposób dać się dostosować do atmosfery, funkcji i marki. Rockfon® Canva™, produkt  opracowany przez Rockfon we współpracy z duńską firmą Akuart, nie tylko zdobi wnętrza, ale przede wszystkim zapewnia najlepsze w swojej klasie pochłanianie dźwięku, przyczyniając się do komfortu akustycznego w pomieszczeniach.

Rockfon® Canva™ to panele zdobiące wnętrza, zaprojektowane jako dzieła sztuki z nowoczesnym, wyrazistym designem. Dają możliwość inteligentnego tworzenia elastycznych przestrzeni. Szeroka gama kolorów Rockfon® Canva™ z palety „Colours of Wellbeing” oraz modułowa forma oferują nieograniczone możliwości projektowania. Rozwiązanie występuje w 3 wariantach: jako panel ścienny, przegroda wisząca oraz przegroda podłogowa. Modułowa forma i wymienialne płótna umożliwiają odświeżenie designu wnętrza lub dostosowania do oczekiwań nowych najemców.

Grupa produktów Canva charakteryzuje się najlepszym w swojej klasie pochłanianiem dźwięku” – komentuje Marie Oskarsson, menedżer produktu. „Tworzy doskonałe środowisko akustyczne, które pomaga ludziom osiągać lepsze wyniki, zachować spokój, radość i skupienie w miejscu pracy. To była przyjemność współpracować z duńską firmą projektową Akuart przy opracowywaniu tej linii produktów.

Marie Oskarsson

Kierownik produktu Rockfon

Rockfon Canva pomaga zaprojektować piękne i komfortowe miejsca pracy, które zapewniają prywatność i ułatwiają współpracę. Możesz skorzystać z naszego konfiguratora 3D i odkrywać nieskończone możliwości projektowania.