Niestandardowy projekt: Daj się ponieść wyobraźni z Rockfon Eclipse ® Customised

Wprowadź do swoich wnętrz osobowość, styl i doskonałość akustyczną dzięki wyspom Rockfon Eclipse Customised. Uwolnij swoją kreatywność i zaprojektuj wyspy w dowolnym kształcie i kolorze, tworząc przestrzenie zoptymalizowane akustycznie.

rockfon eclipse customised

Rockfon® Eclipse Indywidualne chmury sufitowe w biurze

Projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb

Według Harvard Business Review członkowie zespołu, którzy spotykają się w biurze mogą osiągnąć większą produktywność pracy. Przestrzenie umożliwiające elastyczną adaptację w zależności od potrzeb zespołu mają również ogromne znaczenie, ponieważ komunikacja, kreatywność i współpraca przebiegają w takich wnętrzach sprawniej.

Zastosowanie w biurach niestandardowych rozwiązań doskonale wpisuje się w tę koncepcję. Odchodzi się bowiem od tradycyjnych biur o otwartym planie wypełnionych stanowiskami do pracy na rzecz dynamicznych przestrzeni, w których miejsca do pracy są elastyczne.

Indywidualny projekt biura wspiera kreatywność

Biura dostosowane do potrzeb pracowników mają też wpływ na kreatywność. A kreatywność jest jedną z najcenniejszych walut w globalnej gospodarce. Pozwala ona firmom wyróżnić swoją ofertę i daje przewagę konkurencyjną. We współczesnym świecie kreatywność równa się produktywności, a zdolność organizacji do ciągłego wprowadzania innowacji w zakresie portfolio produktów jest bezpośrednio powiązana z rozwojem firmy.

Firmy odpowiadające na potrzeby kreatywnej pracy powinny pamiętać o modułowych strefach odzwierciedlających różne formy pracy i wypoczynku. Strefy takie można tworzyć wykorzystując niestandardowe, unikalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Niestandardowe kształty, kolory i inspiracja naturą

Kolory i ich wpływ na człowieka są już od dłuższego czasu w centrum uwagi projektantów. Każdy kolor wywołuje emocje, które wpływają na to, jak się czujemy w danej przestrzeni [link do Colours of Wellbeing].

Dzieła sztuki są kolejnym narzędziem, które firmy mogą wykorzystać do stworzenia zindywidualizowanego środowiska pracy, które może odzwierciedlać wartości i wizję firmy w innowacyjny i kreatywny sposób. Holistyczne, niestandardowe podejście do projektowania otwiera się na nowe wizje projektowe, aby zachęcić pracowników do myślenia nieszablonowego i większej kreatywności.

Stwórz idealny projekt z Rockfon Eclipse Customised

Nadszedł czas, aby uwolnić swoją kreatywność z Rockfon® Eclipse Customised. Ta linia produktów daje pełną swobodę w projektowaniu niestandardowych wnętrz, łącząc unikalny styl z doskonałością akustyczną. Dzięki wysokiej klasie pochłaniania dźwięku, podwieszane wyspy akustyczne tworzą komfortowe środowisko, w którym ludzie mogą czuć się dobrze i pracować wydajniej.

Właściwości naszych produktów Eclipse są po prostu znakomite. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Możesz podkreślić swoją korporacyjną tożsamość, wprowadzając kolory do biura lub wykorzystać je jako drogowskazy do kierowania pracowników lub gości do określonych przestrzeni. Masz pełną swobodę projektowania

Marie Oskarsson

Kierownik Produktu Rockfon, Marie Oskarsson.

Dostępne w dowolnym kształcie i kolorze, jak też w wyselekcjonowanych we współpracy z projektantką wnętrz Sarą Galanty wyjątkowych kolorach natury, wyspy sufitowe Rockfon Eclipse pomogą nadać charakter i harmonię akustyczną wielofunkcyjnym, nowoczesnym wnętrzom. 

Uwolnij swoją wyobraźnię dzięki wyspom sufitowym i panelom ściennym Eclipse Customized dostępnym w dowolnym kształcie i kolorze. Zacznij od odwiedzenia. Zaproś styl i piękną akustykę do Twojego projektu.