Odkryj nasz newsletter dotyczący nowości z zakresu elementów konstrukcji

18 września 2017

Jesteśmy dumni oddając w Państwa ręce drugie wydanie newslettera dotyczącego konstrukcji.

Person holding a box of Chicago Metallic suspension grid profiles from Rockfon

Znajdziecie tam, nie tylko nowości dotyczące naszych produktów, ale także nowe rozwiązania łączące w sobie estetykę, elastyczność i funkcjonalność.

Łatwy montaż konstrukcji

W najnowszym wydaniu prezentujemy nowości wprowadzone do naszej popularnej konstrukcji Chicago Metallic™ T24™ i T15. Zmiany, których dokonaliśmy w konstrukcji Chicago Metallic™ T24 i T15 miały na celu zaspokojenie potrzeb rynku, co do łatwości montażu poprzez zmniejszenie odległości pomiędzy otworami montażowymi z 150mm to 100mm.

Łatwe w użyciu oraz funkcjonalne opakowanie

Nowe opakowanie oferuje coś więcej, niż tylko zmiany wizualne. Zamieściliśmy na nim łatwe  do zauważenia logo marki Rockfon, a także dostosowaliśmy wagę opakowania do 20 kg, tak aby było komfortowe do przeniesienia przez jedną osobę. Dodatkowo, umieściliśmy na opakowaniu unikalny, dwustronny pasek otwierający. Teraz  możesz rozpakowywać produkty zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. 

 • Połączenie łatwości integracji z wyjątkowym design'em
  Ekskluzywna ramka maskująca wykonana specialnie dla Rockfon System T24 X™ pozwala na łatwy montaż opraw oświetleniowych i innych zintegrowanych z sufitem elementów
 • Pewność rozwiązania
  Idealne rozwiązanie Wall Spring FIXT zapewnia utrzymanie płyty we właściwym położeniu.
 • Oszczędność czasu i łatwość montażu dzięki osłonom narożnikowym
  Nasze nowe osłony narożnikowe sprawiają, iż za każdy razem osiągasz idealne wykończenie narożnika nawet przy niedoskonałym docięciu profili.
 • Klipsy dociskowe jako dodatkowe zabezpieczenie
  Stworzyliśmy trzy specialne klipsy, aby sprostać wymaganiom użytkowym dla sufitów modułowych.
1/1

Powiązane artykuły