Witaj w teatrze

Jeśli chcesz przedłużyć swoją wizytę w parku rozrywki, możesz zameldować się w tym niesamowitym hotelu pełnym bohaterów Studio 100, takich jak Pszczółka Maja, Samson i Marie czy Gnom Plop. Po wejściu do pięknego lobby gości hotelowych witają gwiazdy telewizyjne – naturalnej wielkości lalki spoglądające z balustrad. Przestrzeń dookoła przypomina bogato zdobiony teatr z krzesłami z czerwonego pluszu i imponującym malowidłem na suficie. Dodatkowego szyku dodają sufity akustyczne Rockfon Color-all® w kolorze Stucco. Dzięki zastosowaniu ukrytej krawędzi D, konstrukcja sufitu podwieszanego nie jest widoczna, co nadaje mu wyjątkowo luksusowy wygląd.

Charakterystyczny projekt wpisujący się w motyw przewodni

Projektant i dyrektor kreatywny Studio 100, Piet De Koninch, był odpowiedzialny za stronę kreatywną atrakcji i parków w Plopsa od samego początku. Projekt Plopsa Hotel De Panne to również jego dzieło. Jego inspiracją był musical i teatr, ale w projekcie wziął również pod uwagę stronę praktyczną.

Kolacja pod gwiazdami z niesamowitą akustyką

W hotelu znajdują się dwa bary i restauracja, w których goście mogą spotkać się na drinka. W restauracji bufetowej Le Grand Buffet panuje kameralna i ciepła atmosfera dzięki sufitowi Rockfon Color-all® w kolorze Charcoal. Tworzą one przestrzeń podobną do jaskini, a zintegrowane oświetlenie daje efekt rozgwieżdżonego nieba. Sufit nie tylko wpływa na atmosferę, ale także zapewnia przyjemny komfort akustyczny w gwarnym miejscu. Dzięki temu każdy może zjeść pyszną kolację pod gwiazdami po mile spędzonym dniu w parku rozrywki.

Plopsa Hotel

De Pannelaan 68
8660 De Panne
Belgia

Plopsa Hotel

Kraj:De Panne, Belgium
Architekt:Piet De Koninck
Contractor:Pascal De Man
Montaż:Van Hulle Bouwservice, Tielt
Fotograf:Bart Gosselin
Produkty:Rockfon Color-all®
Krawędzie:D
Wymiary:900 x 900

Powiązane studia przypadków