Szkoła Skibbereen Community, położona na południowym krańcu Irlandii w hrabstwie Cork, to nowy, nowoczesny obiekt edukacyjny stworzony w ramach ambitnego, wielomilionowego programu PPP. Zastosowano rozwiązania sufitowe Rockfon, aby stworzyć idealne warunki do nauki.

Systemy sufitowe Rockfon zostały wybrane do szkoły Skibbereen, ponieważ spełniły lub przekroczyły wymagania akustyczne określone przez Departament Edukacji. Ważnym czynnikiem było również bezpieczeństwo pożarowe. Produkty Rockfon zapewniają odporność ogniową klasy A1.

Cillian Laide z Laide & O’Brien jest członkiem sieci wykonawców Rockfon Active Installer. Cillian montował wszystkie sufity w szkole Skibbereen. „Spełnianie terminów jest łatwe dzięki Rockfon. Ich produkty były dostępne z magazynu, więc otrzymaliśmy wystarczającą liczbę płyt w jednej dostawie na całą pracę. Płyty Rockfon są trwałe, ale jednocześnie łatwe do cięcia i instalowania, więc w pracy jest bardzo mało odpadów. Wybraliśmy konstrukcję Chicago Metallic T24 Click 2890 marki Rockfon, ponieważ jest szybka w montażu. ”

Skibbereen Community School

2 Gortnaclohy Dr
Gortnaclohy
Co. Cork
Irlandia

1/5

Skibbereen Community School

Kraj:Zjednoczone Królestwo
Architekt:Wilson Architecture
Montaż:Laide & O’Brien
Produkty:Rockfon® Artic, Rockfon® Tropic
Krawędzie:A, D
Wymiary:600 x 600

Powiązane projekty referencyjne