Krok 1. Czy w Twojej szkole jest głośno? Zdobądź analizę akustyczną.

Polskie szkoły wciąż borykają się z problemem hałasu. A przecież komfort akustyczny jest czynnikiem kluczowym dla jakości nauczania i zdolności przyswajania wiedzy. Od dawna wiadomo, że hałas wpływa negatywnie na wyniki w nauce i samopoczucie wszystkich przebywających w placówce osób.

Ogromna liczba szkół wciąż wymaga wprowadzenia obowiązujących standardów akustycznych. Czy Twoja również? Pomożemy Ci zmienić ją w miejsce komfortowe, zdrowe oraz inspirujące do nauki.

Czas na Twoją szkołę!

Opisz nam problemy Twojej szkoły z hałasem i zdobądź pomiary akustyczne dla trzech pomieszczeń (sala lekcyjna, korytarz, sala gimnastyczna) wraz z profesjonalną rekomendacją rozwiązań akustycznych.

Krok 2. Twoja szkoła wymaga modernizacji? Sprawdź, jak pozyskać środki.

Zdajemy sobie sprawę, że pozyskanie funduszy na modernizację szkoły nie jest łatwe, ale jest możliwe! Chcąc pomóc Ci w tym zadaniu, przygotowaliśmy Poradnik finansowy - Szkoły. Przedstawiamy w nim możliwości pozyskania środków na finansowanie modernizacji akustycznej szkół. Z naszą profesjonalną rekomendacją produktową pozyskanie funduszy będzie łatwiejsze. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do działania i stworzenia pięknej i zdrowej szkoły!

Cover mockup of Rockfon Brochure - Education Campaign, Financial

Krok 3. Planujesz modernizację akustyczną szkoły? Poznaj opinie i porady innych Dyrektorów Szkół.

Przed modernizacją szkoły warto zastanowić się, jakie potrzeby kadry pedagogicznej, uczniów i rodziców ma ona spełnić. Czy te oczekiwania dotyczą tylko akustyki, czy też są szersze? Pytania te zadaliśmy dyrektorowi Zespołu Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu – Jerzemu Babiakowi, który powiedział:

Chcieliśmy, aby przestrzeń szkoły stała się kontrą dla przebodźcowanej wszechobecnie przestrzeni. Wokół nas jest masa reklam, hałas, wszyscy się spieszą, wiecznie coś się dzieje. Nasza szkoła uspokaja i zapewnia bezpieczeństwo psychiczne. Służą temu kolorystyka, forma i akustyka.

Jerzy Babiak

Dyrektor Zespołu Szkół Salezjańskich DON BOSCO

Szkoła Podstawowa nr 340 w Warszawie

  w szkole panował ogromny hałas
  hałas wykraczał poza wszelkie normy
  problem z hałasem dostrzegali nauczyciele i rodzice
  rodzice wzięli sprawy w swoje ręce i pomogli sprawić, że hałas w szkole przestał istnieć
campaign page illustration, video thumbnail, education, school, school vice principal, Joanna Lejza, rockfon, PL

Szkoła Podstawowa nr 46 w Poznaniu

Hałas sprawia, że uczniowie mają:

  gorszą pamięć
  problemy z nauką czytania i pisania

Bez hałasu, uczniowie:

  są wyciszeni, spokojniejsi
  pracuje się im o wiele lepiej
campaign page illustration, education, school, Anna Jedut - Wnuk, rockfon, PL