Posiłek w restauracji to coś więcej niż tylko wspaniałe jedzenie i nastrojowy wystrój – to tworzenie wspomnień. Dlatego tak ważne jest, aby słyszeć się przy stole bez konieczności podnoszenia głosu. Goście restauracji chcą czuć się komfortowo, niemal jak w domu, i cieszyć się atmosferą tak samo jak jedzeniem. Aby wnętrza restauracji Le Beslay były nie tylko estetyczne, ale także komfortowe zamontowano w nich sufit akustyczny.

Modny wystrój sali restauracyjnej uzupełniono czarnym sufitem Rockfon® Mono® Acoustic, który zapewnił prawdziwy komfort akustyczny oraz idealnie wpasował się w przestrzeń. Cała podróż klienta jest teraz przyjemna, od lobby hotelowego po kawiarnię-bar i restaurację. Akustyka została poprawiona – znacznie zredukowany czas pogłosu, co zapewniło przyjemną atmosferę wnętrz pomimo znacznego ruchu - stałych wyjazdów i przyjazdów gości.

Hôtel Les Deux Girafes - Restaurant Le Beslay

23 Pass. Beslay
75011 Paryż
Francja

Hałas był dla naszej restauracji dużym i często krytykowanym problemem. Teraz nasi klienci chwalą nie tylko jedzenie i wystrój, ale również komfort akustyczny.

Alexandre Rondepierre

Kierownik hotelu
1/10

Hôtel Les Deux Girafes et Restaurant Le Belay

Kraj:Paryż, France
Architekt:Jérôme Roy, Sandrine Legret, Philippe Janssens
Fotograf:Sylvain Barthélémy
Krawędzie:TE Elegant Render
Wymiary:1200 x 600

Powiązane studia przypadków